antalya tadilat ve dekorasyon Antalya Hurma Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Hurma Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Lara Tadilat ve Dekorasyon İşleri
antaly yat turu Antalya Muratpaşa Tadilat ve Dekorasyon İşleri
antalya Mutfak dolabı Tasarım Antalya Kepez Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Banyo Tadilat Antalya Konyaaltı Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Hurma Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Dokuma Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Uncalı Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Aksu Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Kemer Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Alanya Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Dokuma Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Lizge Dekorasyon Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri Antalya Tadilat ve Dekorasyon İşleri

   HAKKIMIZDA

Lizge Dekorasyon; Antalya Merkez, Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu, Kemer, Alanya ve diğer ilçelerinde, Komple ev ve ofis dekorasyon, tasarım, onarım ve tadilat işleri üzerine uzmanlaşmıştır. Uzun yıllardır Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile bütün işlerimizde küçük büyük demeden, ilk günkü heyacanla Siz değerli müşterilerimize En iyi ve En kaliteli Hizmet vermeye çalışmaktayız. Sizlere Hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Biz işimizi çok seviyoruz...

Lizge Dekorasyon, sizlere kalite ve güven içinde her yönüyle ve tek elden, iç ve dış ev, ofis, işyeri, mağaza, otel, motel, bina, villa yenileme, dekorasyon, tasarım ve tadilat hizmetlerini sunar.

Lizge Dekorasyon, Büyük küçük demeden bütün işlerinizde sizin memnuniyetinizi amaçlar. Amacımız sizlerin kısıtlı olan maddi ve manevi imkânlarını doğru kullanıp. Kaliteyi bozmadan olabilecek en kısa sürede, uygun ve şeffaf bir fiyat politikası ile eviniz ya da ofisinizin her türlü onarım ve dekorasyon işlerini tek elden anahtar teslim çözümlemektir Tecrübeli ustalarımızla bir dekorasyon, tasarım, tadilat ve onarım projesinin gerektirdiği tüm işlerde (sıhhi tesisat, elektrik, marangozluk, zemin döşeme, alçı, sıva, boya, duvar kağıdı v.b) koordinasyon ve ekip çalışması ile tasarım ve planlama aşamasından sonuna kadar tek elden anahtar teslim işinizi çözümler.

Antalya Dekorasyon İşleri

Lizge Dekorasyon, Siz Değerli Müşterilerimize Özel Tasarımlar doğrultusunda projelendirme çalışmaları yapar ve sektöründe deneyimli ustaları ile Dekorasyon ve Tadilat işlerinizle ilgi en optimum çözümler oluştur.

Antalya Lara Dekorasyon ve Tadilat İşleriLizge Dekorasyon, Antalya ve ilçelerinde Ev ve Ofis Dekorasyon, Özel tasarımlar, Tadilat ve Onarım Hizmeti, Mutfak Yenileme Hizmeti, Banyo Yenileme Servisi, Çekme Kat, Asma Kat, Havuz, Süs Havuzu, Yangın Merdiveni, Zemin Döşeme, Granit, Mozaik, Parke, Merbau, Masif Parke, Laminant Servisi, Mutfak, Süpürgelik, Alüminyum Süpürgelik, Alüminyum Doğrama, Elektrik İşleri Servisi,Dekoratif Asma tavan Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, Dış Cephe Boyama, Boya ve Alçı İşleri Servisi, Badana, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon Servisi, İthal Duvar Kağıdı, Ahşap Panel, Kamelya, Gazebo, Kameriye, Sıva, Fayans İşleri Servisi, Kalebodur, Kartonpiyer, Duvar Örme, Çatı Aktarma, Çatı Onarma, Baca, Garaj Girişi, Garaj Rampası, Mermer İşleri, Ferforje, Merdiven, Teras, Oda Bölme, Yarım Teras, Kış Bahçesi, Cam Duvar, Yürüyüş Yolu, Yaya Yolu, Cam Tuğla Yenileme Hizmeti, Pencere, Cam, Pimapen, PVC, Cam Balkon Servisi, Alçıpan, Alçı Panel, Alçı Duvar, Alçı Tavan Servisi, Çit Bahçe Duvarı Servisi, Ferforje, Pencere, Bina Korkulukları, Raylı Kapı, Dizayn ve Dekorasyon İşleri, Peyzaj ve Bahçe Düzenleme Hizmetlerini Gururla Sunmaktadır.

Antalya Dekorasyon İşleri

Lizge Dekorasyon, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı ve Diğer İlçelerinde Dekorasyon ve Tadilat işlerinde Hizmet vermektedir. Siz Değerli Müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzağız. Arayın sizlere hızlı, kaliteli, size özel çözümler sunalım...

 

 

 


© 2016 ANTALYA Tadilat ve Dekorasyon

Web Tasarım:beylik&beylik